Sigfox World IoT Expo

V Praze se připravuje největší světová akce spojená s globální technologií sítě pro Internet věcí – Sigfox. Proběhne ve dnech 25. a 26. září 2017 v prostorách Fóra Karlín. Zúčastní se jí přes 40 operátorů sítě Sigfox z Evropy, USA Mexika, Brazílie, JAR, francouzského Réunionu, Taiwanu, Singapuru, Japonska, Nového Zélandu, Tasmánie a mnoha dalších. Přijede i více než 120 vystavovatelů z celého světa, aby předvedli svoje IoT zařízení, platformy a ucelená řešení. Očekává se přes 1500 návštěvníků z řad odborné světové veřejnosti.

Datová síť technologie Sigfox je nyní aktivní už ve 33 zemích světa a do konce roku 2018 se počítá s rozšířením do 30 dalších států. Velmi rychle se tak Sigfox stává globální přenosovou technologií pro Internet věcí. Více než 5 let takto Sigfox vytváří komplexní ekosystém partnerů po celém světě, kteří podporují rozvoj koncových řešení v oblasti Internetu věcí. Právě Tito partneři se zúčastní Sigfox World IoT Expo. V Praze se tak uskuteční historicky první setkání operátorů, integrátorů, výrobců hardwaru a vývojářů pracujících s technologií Sigfox.

Veškeré informace a možnost registrace ke vstupu na akci získáte na speciálním webu:

http://world-iot-expo.com

Hlavními oblastmi, na které se Sigfox World IoT Expo bude zaměřovat, budou logistika, Facility Management a prediktivní údržba, SmartCity, E-health, E-insurance a Smart Metering. V průběhu přidružené konference vystoupí na 25 řečníků z celého světa, včetně spoluzakladatelů společnosti Sigfox Ludovica Le Moana a Christophea Fourteta. Výrobci, vývojáři a IoT nadšenci se budou moci zúčastnit dvou workshopů na téma tvorby prototypů na technologii Sigfox.

Zdroj