Navštivte IoT Fest Bratislava a probuďte potenciál IoT na Slovensku!

IoT Fest Bratislava, který se uskuteční 10. června 2017 v Bináriu (Staré Grunty 18, 841 04 Karlova Ves, Bratislava), je jednodenní akce pořádaná komunitou IoT creators podporovaných hub:raum Kraków a firmou Slovak Telekom.

Akce sdružuje firmy a startupy, univerzity a studenty, hardwarové geeky a každého IoT vývojáře ke sdílení znalosti, zkušeností a vizí o technologických a obchodních příležitostech Internetu věcí na Slovensku.

IoT Fest Bratislava se skládá ze 3 částí:

IOT SHOWROOM
Je skvělou příležitostí pro startupy, studenty a hackerspaces, aby ukázaly své IoT projekty a prototypy širšímu publiku. Pokud vlastníte IoT startup nebo projekt a chcete se stát průkopníkem NarrowBand IoT, potom se můžete obrátit na IoT Fest Showroom! Je to jedinečná příležitost získat více informací o prototypovacím programu NB-IoT poháněném uskupením hub:raum a rozvíjet tak vaše IoT projekty společně s Deutsche Telekom.

PREZENTACE
Hlavní součástí programu IoT Fest jsou prezentace odborníků v oblasti Internetu věcí. Přednášky odpovídají na otázky, se kterými se podnikatelé v oboru IoT potýkají každý den. Řečníci Vás seznámí s problémy, výzvami, úspěchy a neúspěchy v oblasti IoT businessu a navrhnou jak se s nimi vypořádat.

IOT WORKSHOPY
Workshopy umožňují získání praktických znalostí v oblasti Internetu věcí. Přeměňte své vize na skutečnost pod dohledem našich odborníků!

Pro koho?

  • pro IoT startupy v různých fázích rozvoje obchodu a produktů
  • pro všechny, kteří se chtějí dozvědět víc – ověřte si své nápady, sdílejte myšlenky i zkušenosti a setkávejte se s lidmi, kteří mají společné zájmy
  • pro vědecké kruhy a studenty technických oborů, kteří by si chtěli ověřit znalosti a nápady, případně ukázat své projekty širšímu publiku na veletrzích
  • pro firmy v oboru IoT, které hledají nové obchodní příležitosti a kontakty
  • pro hardwarové geeky a každého, kdo se prostě chce dozvědět více o Internetu věcí a konektivitě

Rezervujte si termín v kalendáři a připojte se k IoT Festu v Bratislavě. IoT creators, hub:raum KrakówSlovak Telekom zvou všechny nadšence, začínající firmy, studenty a firmy v oboru IoT, aby spolu oslavili tento důležitý den!

NAVŠTIVTE STRÁNKU UDÁLOSTI A REGISTRUJTE SE NYNÍ!

Podívejte se na důležité momenty předchozího IoT Festu v Krakově: