Tiskové zprávy

Jak se rozrůstá Chytré bydlení a Internet věcí?

Budeme oběti technologií? Kam směřuje dnešní svět? Odpovědi na tato i další témata najdou účastníci konference 19.9.2017 v Praze. V rámci 3. ročníku s názvem SMART HOME & PERSPEKTIVY IOT se rozhoří diskuse odborníků na smart technologie a tvůrců moderního bydlení. Mezi nimi představí nadčasové technologie také zástupce společnosti Vodafone Czech Republic. Přijďte se dozvědět více nejen o těchto tématech, ale také o praktických zkušenostech, ukázkách realizací a inspirací chytrého bydlení. I v tomto roce je konference akreditována ČKA, pořadatelem je tradičně Asociace chytrého bydlení. Více informací, program a přihlášení na www.achb.cz/konference.

Konference bude inspirací také pro architekty či projektanty, kteří se chtějí zapojit do soutěžní přehlídky chytrého bydlení a prostor „SMART SPACE & LIVING“, s uzávěrkou přihláškové dokumentace k 30.11.2017. Více informací zde: www.achb.cz/soutez

Počet chytrých domácností v Evropě do roku 2021 vzroste sedminásobně!
Přidejte se k tvůrcům chytrého bydlení a využijte příležitost být o krok napřed! Chcete se dozvědět již nyní, kolik je chytrých domácností v Evropě nebo Severní Americe? Jaké jsou prognózy na příštích pět let? Víte, která ze sousedních zemí tvoří 3. největší obrat v oblasti Smart Home? Přihlaste se k odběru e-magazínu Asociace chytrého bydlení na stránkách www.achb.cz.