PR články

Zveme vás na IoT hackathon “The Future of IoT”

V listopadu v Praze proběhne první ročník IoT hackathonu s názvem “The Future of IoT”. Hackathon proběhne v prostorách výstavní galerie Hala C v pražských Vysočanech. Vstup na hackathon je zdarma a účastníci budou mít příležitost vyhrát až € 4000.

Hackathon organizuje společně s partnery společnost PRO-ZETA, která se více než 25 let věnuje cloudovým a hardwarovým službám na mezinárodní úrovni. Posledních několik let se zabývá i vývojem v oblasti industriálního IoT a “The Future of IoT” hackathonem se oficiálně hlásí k průkopnictví v této oblasti.

Pro účastníky je připraven prostor pro klidnou práci, který bude k dispozici 24 hodin denně, občerstvení po celou dobu hackathonu, chill out zóna, podpora mentorů a technologické zázemí.

Cílem je zaměřit pozornost na využití IoT, poskytnout účastníkům zázemí pro vývoj nových inovativních řešení a zprostředkovat prostor pro networking profesionálů aktivních v této oblasti.

Hackathon proběhne ve dnech 22. až 25. listopadu za podpory společností Intel, Cisco Systems či Alef Nula. Účastníci se mohou hlásit jednotlivě či jako hotové týmy o 2 až 5 lidech, projekt si poté vybírají z navržených výzev či mohou přijít s vlastním kreativním nápadem projektu, na kterém chtějí pracovat.

Registrace jsou otevřeny na oficiálním webu akce.