IoT produkty

Nové články v centru IoT Farnell element14: integrace a příčiny selhání

Obecné zásady pro design IoT zařízení, srovnání konstrukce transistorů nebo přístup jednotlivých zemí ke shodě s legislativními požadavky jsou témata nejnovější sériie článků.

Pár článků, které stojí za pozornost:

  • Integrace cloudových zařízení pro internet věcí – internet věcí přináší nebývalou úroveň inteligence do oblasti integrovaných řídicích systémů, integrována jsou zařízení široké škály výrobců a hardwarových typů – některé z nich pocházejí z doby před širokým přijetím internetu věcí. Tento článek zkoumá důsledky integrace internetu věcí z různých zdrojů.
  • Jak se vyhnout chybám v návrhu internetu věcí – vývoj nového zařízení připraveného na internet věcí může zahrnovat širokou škálu problémů i pro zkušené vývojáře. Tento článek se zaměřuje na běžné nástrahy a nabízí rady, jak se jim vyhnout.
  • Typy tranzistorů a obvody – tranzistory jsou díky využití ve funkcích přepínání a zesilování takřka všudypřítomné, jsou k dispozici v široké škále výkonových možností, rychlostí přepínání a dalších parametrů, konstruktérům elektronických zařízení tak nabízejí široký výběr. Tento článek se zaměřuje na výběr nejvhodnějšího tranzistoru pro nový projekt nebo upgrade.
  • Dosažení souladu s univerzálními normami pro elektrické a elektronické produkty – tento článek poskytuje podrobnosti různých legislativních přístupů v USA a v Evropě, cílem je usnadnit vývojářům dosažení souladu s normami při vývoji bezdrátových elektrických produktů.

Tyto a jiné články si můžete přečíst na stránce http://cz.farnell.com/internet-of-things

Zdroj