Načítám Akce

« All Akce

#AimtecHackathon 2020

20. března @ 8:00 - 22. března @ 17:00

TechTalks – nejzajímavější technologie v kostce

Na sobotní sérii přednášek TechTalks mohou dorazit všichni, koho zajímají technologie, bezpečnost dat nebo digitalizace, která dnes provází a ovlivňuje prakticky všechna odvětví běžného života. Hlavním řečníkem bude prof. Ing. Dipl.-Ing. Martin Drahanský, Ph.D., vedoucí biometrické laboratoře na Fakultě informačních technologií VUT v Brně. Svou přednášku zaměří na téma, aktuálně velmi palčivé, zda jsou i dnes otisky prstů či sítnice opravdu zárukou bezpečnosti. Účast přislíbili také Ondřej Tomas ze společnosti CleverFarm, která pomáhá s aplikací nejnovějších technologií do zemědělství, a nebude chybět ani Ondřej Kašpárek z PrusaLab nebo Agi Gonda z e-NABLE Slovakia a další. Poslední dva jmenovaní se zaměří na 3D tisk. Kompletní program je k dispozici na aimtechackathon.cz.

HackIT – 40 hodin hackování, neomezené možnosti

Hlavním bodem akce #AimtecHackathon je HackIT – část věnovaná programátorům a dalším lidem s technologickým myšlením, kteří chtějí zrealizovat svůj vlastní projekt nebo načerpat nové zkušenosti. Vítáni jsou i grafici, UX odborníci a specialisté na hardware. Stejně jako v předchozích letech budou mít týmy k dispozici mentory a technologie a bude jen na nich, co během čtyřiceti hodin programování vytvoří. Celá akce vyvrcholí v neděli dopoledne prezentací všech hackerských projektů a vyhlášením vítězů. Podrobnější informace a přihlášky jsou k dispozici na aimtechackathon.cz.

YoungHackers – workshopy pro juniory

Společně se vzdělávacími a zájmovými organizacemi připravil Aimtec na neděli 22. března program pro nejmladší technologické nadšence, především pro žáky základních škol. Během hravého odpoledne si děti a mládež budou moct vyzkoušet nejrůznější soutěže a hračky, jejich rodiče budou mít šanci probrat možnosti technologického vzdělávání v Plzni osobně přímo se zástupci škol a zájmových sdružení. Přihlášky a bližší informace jsou na aimtechackathon.cz.

Podrobnosti

Zahájení:
20. března @ 8:00
Ukončení:
22. března @ 17:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.aimtechackathon.cz/

Místo konání

Moving Station
Koperníkova 574/56
Plzeň 3-Jižní Předměstí, 301 00 Česká republika
+ Google Mapa